kolekcjonersurowcow

Niezależny i multimedialny blog o inwestycjach egzotycznych.

[wideo] Spisek bogatych: 01-02/16 Robert KIYOSAKI

leave a comment »

W każdą sobotę przez następnych siedem tygodni, dwa wykłady traktujące o zarządzaniu finansami w zupełnie nowej rzeczywistości gospodarczej. Część 01 jest wstępem do wykładów, w której Robert Kiyosaki omawia obecną sytuację gospodarczą oraz odpowiada na listy czytelników.

Robert Kiyosaki, przedstawia własny pogląd na temat tego, co się obecnie dzieje w gospodarce światowej i wyjaśnia, dlaczego ludzie mają kłopoty w dzisiejszych burzliwych czasach. Kiyosaki nie tylko wskazuje przyczyny obecnego chaosu gospodarczego oraz sposoby jego złagodzenia, ale tez oferuje ludziom rozwiązania dla ich finansowych problemów.

Robert Toru Kiyosaki (ur. 8 kwietnia 1947), amerykański inwestor, biznesmen, autor poczytnych książek motywacyjnych. Kiyosaki używa porównania „bogaty ojciec, biedny ojciec”, aby zilustrować swój pogląd, iż większość ludzi utknęła w czymś, co nazywa „wyścigiem szczurów” – żyją od wypłaty do wypłaty i spędzają cały swój czas pracując na zapłacenie rachunków. W swoich książkach Kiyosaki staje po stronie mechanizmów inwestowania przyjaznych dla podatków, jak na przykład nieruchomości lub zakładania firm. Opisuje coś, co nazywa kwadrantem przepływu pieniędzy i stanowi próbę rozróżnienia pomiędzy pracownikiem, samozatrudnionym lub właścicielem małej firmy, ludźmi biznesu i inwestorami.  Źródło: http://www.pl.wikipedia.org

Reklamy

Written by kolekcjonersurowcow

27 sierpnia 2011 @ 08:15

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: