kolekcjonersurowcow

Niezależny i multimedialny blog o inwestycjach egzotycznych.

[wideo] Apokalipsa ekonomiczna w 2012 roku

2 Komentarze

Pierwszy materiał filmowy, który w przyjaznej dla widza formie porusza zagadnienia dotyczące pieniądza oraz sposobów inwestowania. W zakresie zagadnień dotyczących inwestowania nie będziemy odwoływać się  tylko do jednej koncepcji. Celem jest przedstawienie czytelnikowi w kolejnych materiałach, odmiennych poglądów, często skrajnych, reprezentowanych przez różne grupy społeczne i opcje polityczne, aby na podstawie uzyskanej wiedzy, mógł obiektywnie wybrać najkorzystniejszą formę inwestycji.

Reklamy

Written by kolekcjonersurowcow

18 sierpnia 2011 @ 19:13

Komentarze 2

Subscribe to comments with RSS.

 1. Nie mam czasu, żeby to wszystko obejrzeć, ale samo powoływanie się na telewizję trwam jest karkołomne 😀

  Jakoś nawet jakbym chciał im dać szansę, to ciężko puścić w niepamięć wszelkie ich beznadziejne materiały, żeby daleko nie szukać – o kibicach patriotach których tak rząd ciemięży. Sojuszu moherowo-dresiarskiego się nie spodziewałem, a jak do tego dorzucić poważnych ekonomistów to w ogóle wygląda kosmicznie.

  Nie mnie jednak postaram się chociaż pobieżnie przejrzeć – no może nagle redemptoryści stali się otwartymi na świat liberałami.

  Alkohol

  18 sierpnia 2011 at 20:57

  • Widzowie TV Trwam są również inwestorami. Blog skupia czytelników o różnych przekonaniach politycznych i gospodarczych, których łączy chęć bliższego zapoznania się z alternatywnymi np. do giełdy i banków sposobami inwestowania oszczędności. Przedstawiony materiał nie jest formą promowania określonej stacji TV lub poglądów politycznych, ale próbą przedstawienia spojrzenia w tym temacie określonej części społeczeństwa. Zachęcam do zapoznania się z następnym materiałem z tej serii, który wkrótce zostanie zamieszczony. Wykład poprowadzi dwóch znanych Amerykanów – międzynarodowych specjalistów w zakresie inwestowania w metale szlachetne.

   kolekcjonersurowcow

   18 sierpnia 2011 at 21:34


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: